Język:

Oferta


*Specjalizujemy się w produkcji włóknin tapicerskich wykonanych techniką igłowania i termobondingu.
*Do produkcji włóknin wykorzystywane są różnego rodzaju surowce jak: wełna owcza, bawełna, poliester, poliamid, polipropylen i inne w zależności od potrzeb klienta.
*Skład produktu może być jedno- lub wieloskładnikowy. Na zamówienie możemy również wykonać filc barwiony na dowolny kolor.
*Dzięki technologicznej różnorodności parku maszynowego jesteśmy bardzo elastyczni i potrafimy sprostać nawet najbardziej skomplikowanym wymogom klientów.
*Jesteśmy w stanie przetworzyć włókna o każdej grubości przy długościach włosa od 15 do 120 mm.
*Możemy wyprodukować materiał o grubościach od 1,5 do 15 dtex.
*Skład (proporcje i właściwości różnych włókien) będzie odpowiadał specyfikacji klienta lub będzie dobrany tak, aby produkt gotowy spełniał wymagania klienta.
*Realizując zamówienia, przykładamy dużą wagę do ciągłości dostaw surowców od stałych dostawców przez wzgląd na utrzymanie jednolitej struktury i jakości wytwarzanego produktu.
*Nasze produkty charakteryzuje wysoka jakość i przystępna cena.
   
Jesteśmy w stanie przetworzyć włókna o każdej grubości przy długościach włosa od 15 do 120 mm.

Realizując zamówienia przykładamy dużą wagę do ciągłości dostaw surowców od stałych dostawców przez wzgląd na utrzymanie jednolitej struktury i jakości wytwarzanego produktu. Dzięki celowo wprowadzonej technologicznej różnorodności parku maszynowego jesteśmy bardzo elastyczni i potrafimy sprostać nawet najbardziej skomplikowanym wymogom klientów. Możemy wyprodukować materiał o gramaturze od 100 o 1500 g/m2 zachowując doskonałą równomierność wybranej gramatury na całej powierzchni produktu. Skład (proporcje i właściwości różnych włókien) będzie odpowiadał specyfikacji klienta lub będzie dobrany tak by produkt gotowy spełniał wymagania klienta.

 

Włókniny, które są u nas w ciągłej produkcji to:
-Włóknina igłowana – filc różnokolorowy
-Włóknina igłowana – filc biały
-Włóknina igłowana z wełny

-Włóknina igłowana - wiskozowa (bariera ogniowa (BS 5852) (CR B5) )

 

ORAZ :

-MATY MALARSKO-BUDOWLANE

-Maty podsiąkowe

-Geowłóknina poliestrowa - 100%poliester

-Przekładka antypoślizgowa - polipropylenowa (biała i czarna)

 

 

Jednakże nasza oferta nie ogranicza się jedynie do powyższych produktów. Dzięki wyspecjalizowanej kadrze technologów i inżynierów włókiennictwa potrafimy w bardzo krótkim czasie dostosować się do indywidualnych potrzeb klienta. Wykonujemy produkty z dowolnych surowców (powierzonych lub własnych), o dowolnej gramaturze i rozmiarach, w nawojach lub cięte na formatki, pakowane w folię, dostarczane własnym transportem na wyznaczone miejsce, punktualnie na czas.
Mamy duże doświadczenie w produkcji włóknin z wełny, bawełny, włókna wielbłądziego, lnu, poliestru, poliamidu, polipropylenu. Możliwe są też mieszanki w dowolnych proporcjach każdego z tych włókien. Na zamówienie możemy również wykonać filc kolorowy w dowolnym kolorze.
Możemy również zaoferować Państwu włókniny wysokopuszyste (tzw. owatę) wytwarzane z włókien poliestrowych metodą suchego sklejania tzw. thermobondingu. Produkty otrzymane tą technologią charakteryzują się dużą puszystością, odbojnością i jednorodnością sklejeń na całej powierzchni.

 

Zastosowanie naszych produktów:


Włókniny igłowane stosowane są do produkcji:
-Kanap i foteli (włókniny tapicerskie )
-materacy (przekładki tapicerskie)
-siedzisk samochodowych
-artykułów sanitarno-medycznych
-odzieży (w tym ochronnej )
-kołder (wypełnienie)
-filtrów
-elementów dekoracyjnych (z filcu kolorowego)


Włókniny wysokopuszyste (High-loft, Thermobond) stosowane są do produkcji:
-mebli tapicerskich
-mebli ogrodowych
-odzieży ocieplanej
-wkładów pikowanych
-płyt materacowych
-płyt izolacyjnych i filtracyjnych

 

 

MATY MALARSKO-BUDOWLANE